Beeuwkes Makelaardij respecteert uw privacy en gebruikt daarom alleen cookies die noodzakelijk zijn voor het functioneren van de website.
Klik hier voor meer informatie.
Een zeer centraal gesitueerd appartement met prachtig uitzicht, ook prima geschikt als pied-à-terre. Het centrum van Den Haag, Centraal Station, de uitvalswegen en de winkels van de Theresiastraat bevinden zich om de hoek. Dit is een uitstekende combinatie van wonen in het centrum en de rust van he... lees meer
Een zeer centraal gesitueerd appartement met prachtig uitzicht, ook prima geschikt als pied-à-terre. Het centrum van Den Haag, Centraal Station, de uitvalswegen en de winkels van de Theresiastraat bevinden zich om de hoek. Dit is een uitstekende combinatie van wonen in het centrum en de rust van het bos. Het complex heeft een gerenoveerd entree met een kantoor voor de huismeester. Op de begane grond is een afgesloten hoofdentree met videofoon, brievenbussen en drie liften naar de verschillende etages. (For English, see below).
Indeling:
Lift en/of (buiten)trap naar 3e verdieping.
Entree appartement met meterkast, ruime woon- eetkamer met openslaande deuren naar heerlijk balkon, gerenoveerde keuken voorzien van alle inbouwapparatuur, riante slaapkamer, moderne badkamer met opstelplaats voor een combi wasmachine/droger, separaat toilet.
Aanvullende informatie:
- Eigen grond
- Woonoppervlak ca. 58 m2
- Eigen berging op dezelfde verdieping
- Gemeenschappelijke fietsenberging in de onderbouw
- Blokverwarming
- Actieve VVE: bijdrage € 209,- per maand (inclusief voorschot blokverwarming en waterverbruik)
- Oplevering in overleg
||
A very good located apartment with a beautiful view, also suitable as a pied-à-terre. The center of The Hague, Central Station, the highways and the shops in Theresiastraat are just around the corner. This is an excellent combination of living in the center and the tranquility of green area. The complex has a renovated entrance with an office for the caretaker. On the ground floor is a closed main entrance with video phone, mailboxes and three elevators.
Layout:
Elevator and/or (outside) stairs to 3rd floor.
Entrance apartment with meter cupboard, spacious living/dining room with patio doors to a lovely balcony, renovated kitchen with all appliances, spacious bedroom, modern bathroom with space for a combi washer/dryer, separate toilet.
Additional information:
- Freehold
- Living area approx. 58 m2
- Own storage room on the same floor
- Communal bicycle storage in the basement
- Active VVE: contribution € 209.00 per month (including advance payment for heating and water consumption)